Logo firmy

O víně

Aktuality
     Od 9.5.2012 je pro vás otevřena nová prodejna na ul. Merhautova 111.

          Těšíme se na vás!

Svátky a oslavy

Předpověď počasí
Zdroj: Meteopress
Napište nám
     Vaše náměty, dotazy a připomínky rádi uvítáme na adrese rozverny.hrozen@seznam.cz
TOPlist
vrsek

S Rozverným hroznem ušetříte!

Pro firmy

Využijte příležitost darovat víno jako reklamní předmět, zahrnout jej tak do daňových nákladů a zároveň uplatnit nárok na vrácení 20% DPH.

Současná legislativa umožňuje od základu daně z příjmu odečíst vína v hodnotě do 500 Kč za kus bez DPH, která jsou použita na propagační účely. Podmínkou je, aby se jednalo o vína tichá (vyloučena jsou tedy vína šumivá a perlivá) a láhev byla opatřena názvem nebo logem obchodní firmy dárce či názvem propagovaného zboží nebo služby.

Do ceny, která nepřesáhne zmíněných 500 Kč, se započítávají také náklady spojené s pořízením reklamního předmětu (např. tisk etikety, obal, doprava). Zákon umožňuje odečíst DPH na vstupu (při nákupu vína), ale nestanoví povinnost při výdeji (darování v rámci propagace) daň odvádět.

S výběrem vhodného vína vám poradíme, nabídneme různé varianty dárkových balení. Kromě klasických kartonových, dřevěných a proutěných obalů můžeme na základě vašeho přání rovněž zhotovit dárkové koše. Jsme schopni zajistit etikety s vámi zvoleným textem či logem vaší firmy a na vaši žádost přivézt víno až na místo. Při větších odběrech poskytujeme slevu. Další podmínky dodání lze upravit konkrétní dohodou. Rádi vyjdeme vašim požadavkům vstříc. Neváhejte nás kontaktovat!

dole© Rozverný hrozen 2011-2012